شرایط و قوانین عمومی تامین کنندگان کالا و خدمات

اطلاعات ثبت شده در پنل تامین کنندگان باید  به روز و قابل اعتماد باشد. قیمت و موجودی محصولات ممکن است به مرور زمان تغییر کند. بنابراین بروزرسانی و صحت اطلاعات ثبت شده در پنل فروشندگان به عهده تامین کننده است. و در صورتی که سفارشی با اطلاعات موجود در پنل تامین کنندگان ثبت شود و به دلیل عدم بروزرسانی زن امروزی، مطابق قوانین برخورد خواهد کرد.

مطابق این سند، شما ( تامین کننده ) اعلام می‌کنید از هر گونه استفاده از خدمات زن امروزی که منجر به نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران یا احکام اسلامی یا خلاف عرف جامعه می‌شود، خودداری خواهید کرد. به طور مثال، شما متعهد خواهید بود، هرگونه مجوزی که برای عرضه محصولات نیاز است، اخذ و بر اساس آن محصولات را در پنل متعلق به خودتان عرضه کنید. عواقب عدم اخذ این مجوزها و ورود هرگونه خسارت به اشخاص ثالث، مستقیماً و منحصراً به عهده شما خواهد بود.

هر گونه جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات مشتریان زن امروزی، که صرفاً در راستای ارائه محصولات در اختیار شما قرار گرفته ممنوع می باشد.سوء‌استفاده از دارایی‌های مادی و غیر مادی زن امروزی نفوذ در نرم‌افزارهای زن امروزی، و کدهای نرم‌افزاری مربوطه و مهندسی معکوس طرح زن امروزی ممنوع است.

عرضه، تبلیغ و فروش محصولات غیرقانونی و غیرمجاز ممنوع است. همچنین عرضه، تبلیغ و فروش هر محصولی که به اخذ مجوز خاصی نیاز دارد، بدون گرفتن مجوز‌های لازم ممنوع است و در صورت تخلف صاحب تامین کننده و منجر شدن به آسیب یا شکایت اشخاص، صاحب تامین کننده ضامن جبران خسارت و زن امروزی مبرّی از مسئولیت است.

نظر به تکلیف قانونی صاحبان کسب‌ و کارها مبنی بر اعلام مالیات‌های تکلیفی خود به اداره مالیات حوزه مالیاتی مربوطه، هر یک از کاربران (اعم از مشتریان و تامین کنندگان) موظف‌اند نسبت به انجام تکالیف قانونی خود پیرامون این مسئله در مواعد مقرر اقدام کنند. بدیهی است ارائه گزارش‌های مالیاتی زن امروزی به اداره مالیات، ارتباطی به کاربران و بویژه تامین کننده ندارد و به هیچ عنوان مسول تکالیف قانونی آن‌ها نخواهد بود.

آنچه شما (تامین کننده) به هر طریقی از قبیل عکس، نام تامین کننده و پروفایل، درج کامنت و نظر، نام نشان تجاری و تولیدکننده و نظایر آن و به طور کلی هر آنچه شما حین استفاده از خدمات زن امروزی در پلتفرم‌های زن امروزی درج و منتشر می‌کنید، صرفاً محتوای شما بوده و زن امروزی به هیچ عنوان ادعایی پیرامون آن نخواهد داشت و نسبت به آن هیچ مسئولیتی ندارد.

مسئولیت فردی و انحصاری هر آنچه از سوی شما (تامین کننده) در بسترهای تهیه‌شده توسط زن امروزی درج و منتشر می‌گردد به عهده شما (تامین کننده) خواهد بود و زن امروزی نسبت به هر گونه خسارت یا ادعای احتمالی هیچ مسئولیتی نخواهد داشت. مسئولیت پاسخگویی نسبت به مواردی که درج محتوا توسط شما، به هر طریق منجر به نقض حقوق اشخاص ثالث گردیده است، به عهده شما (تامین کننده) خواهد بود.

هر محتوایی که تامین کننده زن امروزی منتشر می‌کند، مستقیماً مرتبط با شخص وی است و زن امروزی هیچ گونه مسئولیتی از جهت صحت، قانونی بودن و تطابق محتواهای منتشر شده با قواعد کپی‌رایت نخواهد داشت.

شما (تامین کننده) به‌ تنهایی و به صورت مستقل مسئول تمامی فعالیت‌هایی هستید که توسط حساب تامین کننده ی شما انجام می‌شود. اگر شما استفاده از حساب تامین کننده ی خود را در اختیار دیگری گذاشتید یا به صورت اشتراکی از آن بهره‌برداری کردید، تمام مسئولیت و عواقب آن به عهده شخصی است که اطلاعات صورتحساب و پرداخت‌ها به نام اوست.

شما ( تامین کننده ) با درج محتوا در هر بخش از بسترهای زن امروزی مجوز بهره‌برداری از آن محتوا را به زن امروزی اعطا می‌کنید. زن امروزی ضمن حفظ حقوق شما (تامین کننده)، مجاز خواهد بود، در راستای توسعه طرح اکوسیستم و بازار اجتماعی زن امروزی مطابق این مجوز از محتوای شما (تامین کننده) استفاده کند. مانند انتشار و بازنشر محتوای شما در بخش‌های مختلف زن امروزی و کانال‌های گوناگون آن (نظیر شبکه های اجتماعی)، برای طرف‌های همکار در حوزه بازاریابی و قرار گرفتن در فهرست‌های زن امروزی و همین‌ طور زن امروزی برای آموزش و ارتقای تامین کنندهای خود می‌تواند از محتواهای تامین کنندها استفاده کند. برای مثال: زن امروزی برای توسعه بازار و فروش و ایجاد آگاهی و هوشیاری و تأثیرگذاری بیشتر مختار خواهد بود که محتوا را تغییر دهد و بازنشر کند.

شما (تامین کننده ) برای استفاده از خدمات مختلف زن امروزی به ایجاد حساب نیاز دارید و می‌پذیرید که این قرارداد را به طور کامل مطالعه کرده‌ و شرایط و قوانین آن را پذیرفته ‌اید.

مسئولیت حفاظت از اطلاعات و امنیت حساب تامین کننده ی، مانند نام تامین کننده ی و رمز عبور، با شما ( تامین کننده) است. لذا در حفظ و ارتقاء امنیت رمز عبور خود مراقبت‌های لازم را داشته باشید و در صورت سرقت یا مفقود شدن اطلاعات تامین کننده در اسرع وقت به فروشگاه زن امروزی اطلاع دهید.

نام تامین کننده ی شما به صورت عمومی نمایش داده می‌شود بنابراین نام مناسبی برای خود انتخاب کنید. نام‌ها و نشان‌هایی که جزو مالکیت معنوی دیگران به شمار می‌آیند یا به برندهای ثبت شده متعلق است (مگر با ارائه مدارک و مجوزهای مستند)، جزو مصادیق نقض شرایط استفاده از زن امروزی می باشد .

در شرایط خاص مثل فروش ویژه احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات فروشندگان به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد زن امروزی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید اقدام و فروش را متوقف کند، و تامین کننده حق هیچ گونه اعتراضی ندارد.

قیمت‌ گذاری بر عهده‌ی تامین کننده است. طبق قوانین فروش آنلاین درصورتی ‌که کالایی در سایت موجود باشد و مشتری کالا را خریداری کند و فرآیند پرداخت انجام شود، کاربر صاحب کالا محسوب می‌شود و فروشنده باید کالا را با همان قیمتی که در سایت وارد کرده است در اختیار مشتری قرار دهد.حتی اگر قیمت وارد شد اشتباه باشد.

اگر تامین کننده کوپن را ایجاد کرده است، همه هزینه کوپن به عهده اوست.

تامین کننده قبل از ارسال کالا از سلامت فیزیکی اطمینان داشته باشد و آن را با بسته بندی استاندارد به انبار زن امروزی ارسال کند.

ریز جزئیات تمام تراکنش‌های تامین کننده در زن امروزی موجود است و زن امروزی بر همین مبنا واریز را برای تامین کننده انجام می‌دهد. زن امروزی بسترهای لازم را برای مشاهده مبلغ تسویه ‌نشده و ریز جزئیات توسط تامین کننده فراهم می‌کند.

در صورت بروز اختلافات و توافق طرفین انجام تعهدات اولیه، تا حل و فصل کامل موضوع اختلافی ادامه می‌یابد و در غیر این صورت، تا زمان حل مناقشه، تعهدات طرفین متوقف خواهد شد.

 

شرایط و قوانین مشاغل خانگی

هیچ یک از محصولاتی که در مجموعه بسترهای فراهم ‌شده در زن امروزی به فروش می‌رسد توسط زن امروزی تولید، انبارداری و بررسی کیفی نمی‌شود، بلکه همه این کالاها مستقیماً توسط خود صاحب مشاغل خانگی، تولید یا عرضه می‌شوند. زن امروزی علی ‌رغم تلاش روزافزون جهت پالایش محصولات عرضه ‌شده ازجهات مختلف وایجاد فیلترهای کیفی و قانونی، به دلیل گستردگی جغرافیایی و تنوع محصولات و کالاها، عملاً نمی‌تواند نسبت به تضمین کیفیت، سلامت یا حتی قانونی بودن محصولات از هر جهت، اقدام کند بنابراین صرف نظر از عدم مسئولیت زن امروزی نسبت به کیفیت و سلامت قطعی محصولات عرضه‌شده در فروشگاه، صاحب مشاغل خانگ ضامن جبران خسارت است.

زن امروزی نسبت به اثرات سویی که ممکن است در اثر خرید و مصرف محصولات خریداری ‌شده وارد گردد، مبرّی از مسئولیت خواهد بود و صاحب مشاغل خانگی ضامن جبران خسارت است.

هر محتوایی که هر صاحب مشاغل خانگی زن امروزی منتشر می‌کند، مستقیماً مرتبط با شخص وی است و زن امروزی هیچ گونه مسئولیتی از جهت صحت، قانونی بودن و تطابق محتواهای منتشرشده با قواعد کپی‌رایت نخواهد داشت.

رویکرد اساسی زن امروزی کسب رضایت کامل و صد درصدی مشتری نسبت به محصول است، لذا در صورتی که زن امروزی تشخیص دهد، عدم رضایت مشتری به جهت تقصیر یا کوتاهی و سهل‌انگاری عرضه‌کننده بوده است، طبق قوانین بازگرداندن محصول عمل می‌شود.

صاحبان مشاغل خانگی زن امروزی مجاز نیستند بازدیدکنندگان سایت و نیز اعضای آن (خریدار یا صاحب مشاغل خانگی ) را با هدف خرید و فروش محصولات، به بیرون از بازار فروشگاه زن امروزی هدایت کند. در صورت اطلاع زن امروزی از این موضوع زن امروزی مجاز است دسترسی کاربر را معلق یا قطع کند و درباره میزان معاملات و درآمد حاصله و دریافت کارمزد و کسر از اعتبار کاربر اقدام کند.

در زن امروزی طبق شرایط ذکر شده در قوانین بازگرداندن محصول ،حق لغو سفارش یا درخواست تأخیر ارسال توسط صاحب مشاغل خانگی و نیز حق بازگردان محصول توسط خریدار محفوظ است و همه کاربران (اعم از خریدار و صاحب مشاغل خانگی) با تأسیس حساب کاربری، این قوانین و شرایط را مطالعه و می‌پذیرند.

راه‌اندازی پنل فروشندگان و در اختیار گرفتن فضایی برای عرضه محصولات و خدمات در زن امروزی رایگان و بدون پرداخت هر گونه هزینه‌ای است اما در ازای معاملاتی که به صورت آنلاین و از طریق درگاه پرداخت زن امروزی صورت می‌گیرد، بسته به نوع محصول، میزان فروش و عوامل مؤثر نظیر آن، پس از کسر کسورات قانونی (مانند مالیات)،‌ «درصد مشخصی» به زن امروزی تعلق می‌گیرد و امکان استرداد آن صاحب مشاغل خانگی وجود ندارد.

عرضه و فروش محصولات تحت عنوان «دارو» و ادعای درمان و سلامت، بدون مجوز سازمان غذا و دارو جرم است و زن امروزی محض تشخیص و شناسایی این موارد، از نمایش و فروش این محصولات جلوگیری خواهد کرد و نیز می‌تواند حساب کاربری صاحب مشاغل خانگی را مسدود کند و صاحب مشاغل خانگی از این جهت هیچ گونه ادعایی نخواهد داشت.

به طور کلی، همه مسئولیت و تبعات ادعای هرگونه خواص برای محصولات، بدون امکان اثبات و ارائه ادله اثبات‌کننده، بر عهده صاحب مشاغل خانگی است اصطلاح «ارگانیک» در محصولات کشاورزی یا ادعاهایی نظیر شفابخش، تضمینی و معجزه‌آسا در محصولات خوراکی.

نام کاربری شما به صورت عمومی نمایش داده می‌شود بنابراین نام کاربری مناسبی برای خود انتخاب کنید. نام‌ها و نشان‌هایی که جزو مالکیت معنوی دیگران به شمار می‌آیند یا به برندهای ثبت شده متعلق است (مگر با ارائه مدارک و مجوزهای مستند)، جزو مصادیق نقض شرایط استفاده از زن امروزی می باشد.

مشتری از محصولات خوش عکس با اطلاعات دقیق و کافی استقبال بیشتری می‌کند و محصول شما شانس بیشتری برای خریده شدن پیدا می‌کند. بنابراین سعی کنید از محصول جای یک عکس، چند عکس استاندارد از زوایای مختلف بگیرید و مشخصات جزیی و کلی محصول ( ابعاد و وزن و سایر ویژگی‌ها ) را به درستی وارد کنید.

بسته بندی علاوه بر اینکه باعث جلب رضایت بیشتر مشتریان شما می شود. مانع از آسیب و خسارت به سفارش می شود. سعی کنید بهترین راه بسته بندی مناسب با محصول خودتان را پیدا کنید تا مجبور به جبران خسارت و یا ارسال مجدد نشوید.

در صورتی که سفارشی روی پنل فروشندگان ثبت شده و تا 24 ساعت پس از اولین پیگیری از سمت تیم زن امروزی در دسترس نباشید، زن امروزی می تواند سفارش شما را لغو کرده و پنل فروشندگان را به حالت تعلیق درآورد. درصورتی که در مدت زمان خاصی قادر به فعالیت نیستید سریعاً به فروشگاه زن امروزی اطلاع دهید.

مبلغ خالص سهم عرضه‌کننده از درآمد حاصل از فروش محصولات عرضه و فروخته‌شده از طریق سایت زن امروزی در صورت رضایت مشتری و پس از کسر قانونی، طبق زمان‌بندی زن امروزی برای تسویه مالی به حساب بانکی (از طریق شماره بانکی شبا) که مالکیت کامل آن متعلق به صاحب مشاغل خانگی است، پرداخت می‌شود. 

 کالا و معاملات ممنوعه :

لیست معاملات ممنوعه در فروشگاه اینترنتی زن امروزی به گونه ای است که فروشندگان ابتدا باید از مطابقت داشتن فعالیت ها، مبادلات و فروش کالای خود با قوانین سایت اطمینان حاصل نمایند. در صورت منطبق نبودن آنها با قوانین سایت، از انجام هر یک از این امور ممانعت شده و همچنین حساب کاربر خاطی مسدود می شود. این قوانین یا به دلیل مغایرت این کالاها و فعالیت ها با قوانین کشوری می باشد و یا اینکه با قوانین زن امروزی مطابقت ندارد. اقلام مندرج در این لیست تحت هیچ شرایطی نمی توانند مورد فعالیت و خرید و فروش گیرند.

معاملات ممنوعه :

خرید و فروش کلیه کالاهای که طبق قوانین جمهوری اسلامی غیر مجاز می باشند.

خرید و فروش وسایل قمار و شرط‌ بندی

خرید و فروش کالاهای که نیاز به انتقال سند دارند . ( ماشین و موتور . سیم کارت، ...)

خرید و فروش اموال غیر منقول

خرید و فروش اعضای بدن

خرید و فروش حیوانات و پرندگان در هر صورت ( زنده، برای استفاده غذایی، تاکسی درمی )

خرید و فروش کالاهای قاچاق، سرقتی و کالاهایی با شماره سریال پاک شده

خرید و فروش تنباکو و سیگار , مشروبات الکی , مواد مخدر . داروهای روانگردان و....

خرید و فروش اجناس دسته دوم غیر بهداشتی (مانند لباس زیر دسته دوم و لوازم آرایشی دسته دوم )

معاملات مرتبط با ارائه خدمات و هرگونه معامله‌ی بدون کالای فیزیکی

مبادلاتی که منجر به نقض حقوق مالکیت فکری کالاهایی که دارای چنین حقوقی هستند گردد (مانند خریدوفروش کتاب نرم‌افزار و فیلم و ... که مجوز فروش آن را نداشته باشید.)

خرید و فروش کلیه اموال منقول تاریخی و فرهنگی و عتیقه اعم مجاز و غیر مجاز( زیر خاکی)

فهرست اقلام ممنوع اعلام‌شده از سوی پلیس فتا برای کسب‌وکارهای اینترنتی

لیست مبادلات ممنوعه در فروشگاه اینترنتی زن امروزی :

انجام مبادلات زیر در این فروشگاه ممنوع بوده و متخلفین از خدمات سایت محروم‌ خواهند بود:

مبادلات مربوط به فروش اجناسی که متعلق به فروشنده نیستند یا فروشنده مجاز به فروش آن‌ها نیست.

مبادلاتی که منجر به نقض حقوق مالکیت فکری کالاهایی که دارای چنین حقوقی هستند گردد.

مبادلات مرتبط با اموال تاریخی، فرهنگی به دست آمده از حفاری غیرمجاز

مبادلاتی که اطلاعات شخصی افراد دیگر را به طور غیرقانونی فاش می‌کند.

مبادلات مربوط به شرکت‌های هرمی، برنامه‌های شبکه‌ای و برنامه‌های بازاریابی چندسطحی

قمار و شرط‌ بندی و سایر فعالیت‌هایی که با دریافت مبلغی برای شرکت در مسابقه جایزه می‌دهند.

مبادلاتی که افراد مختلف بدان وسیله به نمایندگی از طرف فروشندگان وجوه را دریافت و جمع‌آوری می‌کنند.

مبادلاتی که طبق قوانین جمهوری اسلامی مجاز شمرده نمی شود.

لیست فعالیت های ممنوع مرتبط با ثبت کالا :

ثبت کالای بدون عکس

ثبت کالا با تصویر نامرتبط

ثبت کالای نامشخص و کلی

ثبت کالاهای تبلیغاتی

ثبت کالاهای خدماتی

ثبت اعضای بدن

ثبت اموال غیرمنقول

ثبت کالاهای قاچاق و دولتی

ثبت کالا با عناوین تبلیغاتی

ثبت کالا با هزینه پستی نامتعارف

ثبت هزینه پستی برای کالای مجازی

ثبت چندین کالای نامرتبط در یک کالا

ثبت کالای دست دوم با تصویر اینترنتی

ثبت کالا با مشخصات و توضیحات نامرتبط

ثبت کالاهای منتسب به رژیم اشغال گر قدس

ثبت عنوان و توضیحات کالا با حروف انگلیسی

ثبت کالا به صورت غیر اختصاصی برای کاربر خاص

ثبت کالاهایی که مبادله آنها طبق قانون ممنوع است.

ثبت اموال سرقتی و کالاهای با شماره سریال پاک شده

ثبت کالاهایی که برای مصرف‌کننده خطر جدی در پی دارد.

ثبت کالاهایی که مبادله آنها دارای مقررات و نظامات خاص است.

ثبت کالاهای به‌دست‌آمده از ارتکاب جرم یا نقض مقررات کشوری

ثبت مواد مخدر و روان گردانها ، عناصر سازنده و متعلقات مربوط به آنها

ثبت کالاهای خلاف شئون و یا دارای عناوین و تصاویر خلاف شئون

ثبت کالاهای مرتبط با بخت‌آزمایی، قمار و شرط‌ بندی

ثبت کالای مرتبط با بازاریابی شبکه ای، چندمرحله ای، هرمی، ماتریسی و غیره

ثبت کالاهای تکراری

ثبت تاکسی درمی تمام گونه های حیوانات (نظیر حرام گوشت، حلال گوشت، اهلی، وحشی و حتی با مجوز ,…)

ثبت کالاهایی که در توضیح آنها از مفاهیم انتزاعی در حوزه دین و اعتقادات مردمی استفاده شده است.

ثبت کالاهای دارای خواص معنوی و یا ارزش معنوی (متبرک)، حرز، دعا، طلسم، سحر، جادو و جنبل، بخت و…

ثبت کالاهای متعلق به میراث فرهنگی کشور

ثبت کالاهای ممنوع ذکر شده در سایت کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه

ثبت کلیه کالاهایی که طبق قوانین جمهوری اسلامی غیرمجاز می باشند.

موبایل، تبلت و لوازم جانبی

سیم‌کارت تلفن همراه

گوشی تلفن همراه بدون کارتن

کارتن گوشی

گوشی با قفل آی کلود (درصورتی‌که شماره سریال کارتن و گوشی یکسان باشد مجاز است)

لپ‌تاپ، کامپیوتر و شبکه

هارد، لپ‌تاپ، فلش و کامپیوتر شخصی و سایر لوازم دیجیتالی دارای اطلاعات

بازی GTA و Battlefield 3

ویزا و مستر کارت

نرم‌افزار هک و محصولات آموزش هک

فیلترشکن و وی پی ان و محصولات مرتبط

اطلاعات شخصی و آدرس پستی افراد (بانک اطلاعاتی)

اسکریپت مزایده

اسکریپت پیش‌بینی فوتبال

اسکریپت شرط‌بندی و قمار

بازی‌های ممنوع اعلام‌شده درسایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای http://www.ebazi.org

بازی‌های رایانه‌ای ممنوع اعلام‌شده توسط سازمان های مربوطه جمهوری اسلامی ایران

کنسول بازی و لوازم جانبی

بازی‌های ممنوع اعلام‌شده در سایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای http://www.ebazi.org

بازی‌های رایانه‌ای ممنوع اعلام‌شده توسط سازمان های مربوطه جمهوری اسلامی ایران

بازی GTA و Battlefield 3

دوربین

کلیه دوربین‌های مرتبط با تجهیزات جاسوسی

صوتی تصویری

تجهیزات و گیرنده‌های مربوط به آنتن ماهواره

دستگاه استراق سمع، تجهیزات شنود و لوازم جاسوسی

تجهیزات و ماشین‌های اداری

دوربین مداربسته کوچک قابل پنهان‌سازی

دستگاه کارت‌خوان

4.3.8. لوازم حیوانات خانگی

فروش هر نوع موجود زنده (خانگی، اهلی، وحشی)

پوشاک، کیف و کفش

لباس‌زیر دست‌دوم

ساپورت یا ساق زنانه دست‌دوم

لباس‌های چسبان و کشی دست‌دوم

ساعت، زیورآلات و عینک

طلا، زیورآلات قیمتی و سنگ‌های قیمتی

زیورآلات و سنگ پیاده دارای خاصیت درمانی و معنوی و تمامی کالاهای دارای خاصیت درمانی و معنوی مهره مار، خرمهره، مهره کهنه و گبری و کالاهای مرتبط با حرز، دعا، طلسم، سحر، جادو و جنبل

سنگ الماس با هر قیمتی و با هر برشی مانند برلیان، پرنس، مارکیز، باگت و ...

آرایشی و بهداشتی

محصولات آرایشی و بهداشتی بدون مجوز وزارت بهداشت

پودر و مکمل‌های خارجی و بدون مجوز وزارت بهداشت

داروهای نسخه دار و بدون نسخه

دستگاه تاتو و خال‌کوبی

لوازم‌آرایش استفاده‌شده

لوازم بهداشتی استفاده‌شده

داروهای لاغری، چاقی، افزایش قوای جنسی، بلندی قد، ترک اعتیاد و حلقه ویبراتور

محصولات حلزون، شترمرغ، کوسه و سایر حیوانات

کتاب، نشریات و لوازم‌التحریر

کتاب و دست‌نوشته خطی، چاپ سربی و چاپ سنگی

جزوات درسی بدون اجازه از مرجع مربوطه

آلبوم، مجله و تصاویر ژست و فیگور، مدلینگ و فشن

روزنامه، مطبوعات و مجلات منتسب به طاغوت

کتاب، جزوه، نوشته و نرم‌افزار ممنوع اعلام‌شده توسطسازمان های مربوطه جمهوری اسلامی ایران

فیلم و موسیقی

فروش کپی فیلم و آلبوم‌های موسیقی نقض‌کننده حقوق مؤلف و مصنف

فروش کپی یا اصل محصولات فیلم یا آلبوم‌های موسیقی خارجی بدون پکیج اورجینال و بدون مجوز وزارت ارشاد

ورزش و سرگرمی

کلت بادی و ماکت کلت

مایو دست‌دوم

قمه، پنجه بکس

تفنگ ساچمه‌ای و بادی با فنر تقویت‌شده

تفنگ ساچمه‌ای و بادی دارای کالیبر بیشتر از 4.5

ساپورت های ورزشی دست‌دوم مانند کتف بند و شکم‌بند دست‌دوم

انواع سلاح گرم و سرد، جنگ‌افزار، مهمات جنگی، اسپری فلفل، شوک دهنده‌های الکتریکی و سرنیزه

تخته‌نرد

لوازم جنسی

مواد و وسایل آتش‌زا (مانند وسایل آتش‌بازی و محترقه)

کلکسیون

سکه چکشی

تراول، ایران چک، صددلاری

تنباکو، دخانیات و سایر مواد دخانی

دستگاه فلزیاب، طلا یاب و گنج یاب

کارت‌های بخت‌آزمایی، قمار و شرط‌بندی

مهر، سکه و اسکناس جعلی (طرح یا کپی)

کالاهای دارای عناوین، توضیحات و محتوای منتسب به طاغوت

اموال تاریخی، فرهنگی به‌دست‌آمده از حفاری غیرمجاز (زیرخاکی)

کالاهای متعلق به میراث فرهنگی کشور

اجزا و اعضای بدن حیوانات حرام‌گوشت، حیوانات وحشی و گونه‌های محافظت‌شده

کالاهای ساخته‌شده از اجزای حیوانات حرام‌گوشت، حیوانات وحشی و گونه‌های محافظت‌شده

سهام ، انواع سهام قرضه دولتی و اوراق قرضه، اوراق بهادار و اسناد تجاری (اصل و کپی)

آثار هنری

فروش کپی محصولات هنری داخلی نقض‌کننده حقوق مؤلف و مصنف

فروش کپی یا اصل محصولات هنری خارجی بدون پکیج اورجینال و بدون مجوز وزارت ارشاد

لوازم و ابزار

اتومبیل و موتورسیکلت

آژیر و فلاشر پلیس

تلفن بی‌سیم، دستگاه بی‌سیم، واکی تاکی غیرمجاز و قطعات مرتبط ممنوع اعلام‌شده توسط

تلفن بی‌سیم، دستگاه بی‌سیم، واکی تاکی غیرمجاز و قطعات مرتبط ممنوع اعلام‌شده توسط سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي www.cra.ir

انواع سموم

مطابق این سند، زن امروزی یک مجوز قابل ‌فسخ و استرداد، غیر انحصاری و مشروط به شرایط این سند و سایر اسناد استفاده از زن امروزی به شما اعطا می‌کند که تامین کننده حداکثر تا یک هفته جهت مهر و امضاء و ارسال تصویر آن از طریق روش های هماهنگ شده با دفتر مرکزی مجموعه زن امروزی زمان خواهد داشت.