رنگ مناسب برای اتاق کودک

انتخاب رنگ مناسب برای اتاق کودک از جمله مواردی است که بسیاری از والدین در مورد آن وسواس به خرج می دهند، اما ممکن است در تصمیم گیری دچار مشکل شده و به کمک نیاز داشته باشند. تمام رنگ های پیشنهادی در این مطلب ، منحصر به فرد و ملایم هستند که می توانند در یک تا دو سال اول، بعد از به دنیا آمدن فرزند ، فضایی دلپذیر و آرامش بخش را برای مادر و فرزند به وجود بیاورند.

رنگ سفید برفی

این رنگ ترکیبی از کرم، خامه ای یا سفید برفی است که به خوبی با باقی رنگ های مورد استفاده در اتاق جور در می آید.از جمله دلایلی که این رنگ را تبدیل به یک رنگ محبوب کرده است ، قدرت تحریک کردن ذهن کودک می باشد که تاثیر مثبتی روی فعالیت ذهن کودک خواهد گذاشت .

رنگ آبی آسمانی

اگر فرزندتان پسر است ، انتخاب چنین رنگ آبی آسمانی با سایه هایی از خاکستری انتخاب مناسبی است (این رنگ از جمله رنگ های مناسب برای مهد کودک ها می باشد) . ترکیب این رنگ با رنگ های گرم و چوب طبیعی ، فضایی بی نظیر را خلق خواهد کرد. از دیدگاه روانشناسی ، این رنگ می تواند در ایجاد احساس آرامش و راحتی در مادر و فرزند تاثیر گذار باشد.

رنگ طوسی آبی

سومین رنگ مورد بررسی ، رنگ طوسی با زمینه هایی از آبی است . مخصوصا اگر فرزند پسر در راه دارید ، انتخاب این رنگ می تواند ایده آل ترین گزینه باشد.

رنگ صورتی ملایم

این رنگ با هاله های صورتی رنگش می تواند جزو بهترین گزینه ها برای رنگ اتاق خواب دختر بچه باشد . از طرفی جزو رنگ های کلاسیک می باشد که هیچ گاه از مد نخواهد افتاد.

رنگ سبز طوسی

آخرین رنگ محبوب، سبز با سایه هایی از طوسی است . این رنگ در عین حال که لطافت دارد ، مکمل خوبی برای رنگ ها و طراحی یک دکوراسیون جسورانه است.

منبع: housebeautiful

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.