دکوراسیون تابستانی شاد و پرانرژی

در فصل تابستان با ایجاد تغییراتی در دکوراسیون منزل خود به استقبال گرما بروید و فضای تابستانی با رنگ های شاد و پرانرژی برای خانه تان بسازید.

چگونه با دکوراسیون به استقبال گرما تابستان برویم؟

با رسیدن فصل بهار و تابستان و روشن شدن فضای داخلی بهتر است در چیدمان منزل خود تغییراتی ایجاد کنید و از دکوراسیون سنگین زمستانی رها شوید. در فصل تابستان باید اجازه دهیم که نور خورشید، اندکی به زندگی مان جریان یابد و خانه و اتاق های مان را سبک و روشن می کنیم.دکوراسیون تابستانی - زن امروزی

ایده های برای دکوراسیون تابستانی منزل

وسایل گرما بخش را جمع کنید

یکی از راحت ترین کارها برای ایجاد تغییرات و رفتن به استقبال گرما این است که هر چیز دیگری که به شما حس گرما و حرارت می دهد را جمع کنید؛ مثلا به جای پتوهای ضخیم و پشمی از ملحفه های سبک و نازک با رنگ های ملایم و روشن استفاده کنید و پوشش اتاق ها را کم کنید. رومیزی های ضخیم، روبالشتی ها، کوسن ها را بردارید و برای زمستان بعدی نگه دارید.

از دکوراسیون روشن و براق استفاده کنید

از وسایل سبک به جای وسایل سنگین استفاده کنید. برای تزئین روی تختخواب، کوسن ها، سطح میزها و پرده ها و… از پارچه های نخی و گلداردر رنگ های روشن استفاده کنید.می توانید با انداختن پرده ها و قالیچه های روشن تغییراتی در اتاق به وجود آورید و در برخی از نقاط خانه از گل ها و گیاهان آپارتمانی استفاده کنید.

از نور خورشید بهره ببرید

در یک جای امن از خانه یک صندلی راحتی کنار یکی از پنجره ها بگذارید و از نور طبیعی و دلچسب خانه در روزهای تابستان گرم و طولانی لذت ببرید. اگر یک فضای سبز مانند باغچه روبروی پنجره باشد بسیار بهتر است.

از گل های زیبا و طبیعی استفاده کنید

تنها در زمستان و برای گرم کردن خانه نمی توان از شومینه استفاده نمود؛ بلکه شما می توانید برای ایجاد فضایی تابستانی از شومینه استفاده نمایید و چند تابلو با عکس های زیبا، چند شاخه گل و یک قالیچه روشن در مقابل شومینه قرار دهید.

فضا خانه را سبک کنید

برای بخشیدن حس تابستانی به فضای خانه پوشش داخل منزل را سبک تر کنید و از قالیچه های کوچک به جای انواع بزرگ تر استفاده نمایید تا فضای بیشتری از خانه بدون پوشش باشد.

از گیاهان آپارتمانی استفاده کنید

استفاده از گیاهان آپارتمانی در خانه به غیر از زیبایی بخشیدن به خانه، حس تازگی عجیبی به خانه می دهد و کیفیت هوای خانه را افزایش می دهد. بهترین فرصت برای استفاده از گیاهان و درختچه ها در خانه تابستان و بهار است.

به جای رنگ های تیره از رنگ های روشن استفاده کنید

اگر نمی توانید دوباره دیوارها را رنگ بزنید و از رنگ های روشن استفاده کنید با تغییرات کوچک تر در حد تغییر پارچه و رنگ روبالشتی و مبلمان آغاز نمایید. برای بیشتر کردن نور خانه تان از آینه های بیشتری استفاده کنید.

از تابلوهای نقاشی با طرح گل استفاده نمایید

گل ها حس واقعی زندگی را به شما می بخشد. شما با نصب یک تابلو یا چند تابلوی کوچک از گل ها روی دیوار می توانید اتاق خوابتان را از حالت خنثی خارج کنید و در آن سبک ایجاد نمایید.

یک بار نوشیدنی ایجاد کنید

در یک مکان اختصاصی انواع کوکتل در یک میز بار قرار دهید.

آماده سازی فضای بیرون

برای صرف صبحانه، صرف عصرانه، کتاب خواندن تعدادی از صندلی های خود را بیرون قرار دهید.

تعویض تجهیزات آشپزخانه در تابستان

ماگ ها و فنجان های بزرگ شیرگرم و قهوه داغ را جمع کنید و به جای آن ها لیوان های شیشه ای بلند برای یک شربت خنک تابستانی قرار دهید.

بهار خواب بسازید

در فضای تراس خود مبلمان تختی یا تخت خواب های قدیمی را قرار دهید و برای خود بهار خواب بسازید زیرا هیچ چیز لذت بخش تر از خوابیدن در یک پشه بند نیست.

ورودی های خانه را فراموش نکنید

ورودی ها را با یک گلدان پز از گل های رنگارنگ با رنگهای تابستانی مثل نارنجی تزئین کنید.

پادری هایی به شکل میوه های تابستانی

اگر می خواهید خانه ای زیبا در تابستان را تجربه نمایند فراموش نکنید که از پادری هایی به شکل میوه های تابستانی برای دکوراسیون منزل استفاده کنید.

منبع: نمناک

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.