تولید مجموعه تلویزیونی «سلام بر ابراهیم»

تولید مجموعه تلویزیونی «سلام بر ابراهیم» با مشارکت مردم

مدیرکل تولیدات رسانه‌ای بسیج سازمان صداوسیما از تولید سریال «سلام بر ابراهیم» با مشارکت مردم خبر داد.

«سینا معتضدی» مدیرکل تولیدات رسانه‌ای بسیج سازمان صداوسیما در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، درباره تولید و ساخت سریال «سلام بر ابراهیم» که برگرفته از زندگی و شخصیت شهید ابراهیم هادی است، گفت: این سریال هنوز در مرحله نگارش است و تا زمانی که متن کامل و قابل قبولی در دست نداشته باشیم نمی‌توانیم سریال را کلید بزنیم.

وی درباره قبول کمک‌های مردمی در تولیداین سریال نیز بیان داشت: حمایت و کمک‌های مردمی در دستور کار ما نبوده است، اما از آنجایی که بسیج صداوسیما به دلیل هزینه‌های سریال‌سازی سالانه دو سریال کار می‌کند در محدودیت هستیم و اگر بخواهیم علاوه بر این دو سریال، کار جدیدی نیز در دستور تولید قرار دهیم با کمک‌های مردمی بهتر و با سرعت بیشتری به نتیجه می‌رسد و قطعا استقبال خواهیم کرد.

معتضدی با اشاره به منابعی که برای نگارش این سریال استفاده شده است، بیان داشت: علاوه بر کتاب «سلام بر ابراهیم» ما روی منابع دیگری مثل گفت‌وگو با خانواده این شهید بزرگوار و همچنین تحقیق و مطالعه درباره زندگی وی متمرکز شدیم.

موضوع ساخت سریال «شهید ابراهیم هادی» یکی از سوژه‌های ثبت شده در سامانه فارس من با عنوان «ساخت سریال زندگی شهید ابراهیم هادی از کتاب سلام بر ابراهیم» است.

منبع: فارس

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.