زوتوپیا پر انرژی ترین انیمیشن دیزنی

زوتوپیا : آخرین و بزرگترین قلمرو حیوانات دیزنی

زوتوپیا یکی از پر انرژی ترین، خنده دار ترین و لذت بخش ترین انیمیشنی است که در حال حاضر در سینماهای سراسر دنیا مطرح است.

سرگرمی - انیمیشن - زن امروزی
انیمیشن زوتوپیا
داستان فیلم در شهر مدرن زوتوپیا روی می‌دهد، جایی که در آن حیوانات از هر محیط زیست در آن زندگی می‌کند، اما وقتی ستوان جودی هاپس از راه می‌رسد متوجه می‌شود کار کردن به‌عنوان اولین خرگوش عضو اداره پلیس در بین حیوانات بزرگ و سرسخت، دشوار است. او تصمیم می‌گیرد خودش را ثابت کند، برای همین در یک مأموریت با نیک وایلد، روباه زبل همراه می‌شود تا یک معما را حل کند. آن‌ها ۴۸ ساعت فرصت دارند یک پستاندار گم‌شده را پیدا کنند.
سرگرمی - انیمیشن - زن امروزی
زوتوپیا
جیسن بیتمن در “زوتوپیا” به‌جای نیک حرف می‌زند و جنیفر گودوین صداپیشه جودی است. ایدریس البا، جی. کی. سیمونز، اکتاویا اسپنسر، جنی اسلیت، شکیرا و تامی چونگ دیگر صداپیشه‌های این فیلم هستند.

زوتوپیا پنجاه و پنجمین فیلم بلند انیمیشن شرکت دیزنی است.

زوتوپیا ، را بایرون هوارد و ریچ مور کارگردانی کرده‌اند. بایرون هوارد یکی از کارگردان‌های فیلم‌های انیمیشن “بولت” و “گیسوکمند” است و ریچ مور پیش از این انیمیشن “رک-ایت رالف و “سیمپسن‌ها” را کارگردانی کرده است.
entertainment-animation3-www.zanemroozi.com

هتلی که قرار بود که این قلمرو حیوانات در آن به نمایش گذاشته شود و مصاحبه در آن انجام شود در نزدیکی جایی واقع شده است که به آن پارک تفریحی اورلاندو می گویند. این هتل بوسیله نقوش، هنر های دستی و کار های هنری آفریقایی آراسته و تزیین شده است: رستوران ها نام های آفریقایی دارند و در آن ها منوی غذای آفریقایی را پیشنهاد می کنند. اتاق ها هم به همین ترتیب تزیین شده اند، در انواع مختلف از رنگ های گرم (حتی کاغذ توالت هم رنگ بژ دارد). چیزی شبیه یک پشه بند در بالای تخت خواب قرار داده شده بود و این گونه تداعی می کرد که گویی در اینجا، شما در معرض حملات پشه ها قرار دارید.

سرگرمی - انیمیشن - زن امروزی

بیشترین خصوصیت آفریقایی بودن این مکان، گونه های مختلف جانداران در بیرون از پنجره بودند: زرافه ها، گاومیش ها، گوره خر ها و شتر مرغ ها که برای خودشان پرسه می زدند. این واقعا یک محل برگزاری با شکوه و عالی بود برای جشن گرفتن اولین فیلم دیزنی که تمام کاراکتر های آن حیوانات هستند و این استودیو نام زوتوپیا را برای آن انتخاب کرده است. (اگر این اقامتگاه دو دهه پیش ساخته شده است، محل مناسبی برای پرزنت و نمایش انیمیشن شیر شاه هم می توانست باشد.) .(جارد بوش)، (کلارک اسپنسر) تهیه کننده، (فیل جانستون) نویسنده هستند.

entertainment-animation5-www.zanemroozi.com

منبع: خانه انیمیشن

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.