آموزش طراحی لب

براي طراحی لب يك بيضي با گوشه هاي تيز و بسته در نظر بگيريد و آن را از طول و عرض به چهار قسمت تقسيم كنيد. لب بالا معمولاً باريك تر از لب پايين است. گاهي لب بالا و پايين در يك اندازه هستند و بسيار به ندرت پيش مي آيد كه لب بالا ضخيمتر از لب پايين باشد.
بهتر است كه براي ترسيم فرم لب، به جاي خط، از سايه يا پهناي مداد استفاده كنيد. دو گوشه لب با هم برابر و يك شكل هستند. لب پايين شامل گوشه ها و بخش مركزي يا وسط است.

سايه اي كه براي لب بالا در نظر مي گيريد بايد قدري تيره تر از لب پايين با شد. اين تيرگي در گوشه هاي دهان نيز تغيير پيدا مي كند .

طراحی لب _ زن امروزی

با مشاهده لب ها در افراد مختلف متوجه مي شويد كه فرم لب، در تكميل شخصيت و كاراكتر چهره نقش فراواني دارد. ساختار كلي لب، امكان تغيير پذيري بسيار متنوعي دارد و هماهنگ با حالات روحي يا ظاهري شخص مي تواند جنبه بياني به خود بگيرد.

فرم لب و دهان خود را در آينه مشاهده كنيد. حالت هاي صحبت كردن، خنديدن، خوردن، خميازه كشيدن، ناراحتي، شادي، اعتراض، فرياد زدن و … را بررسي كرده و ببينيد كه بيشترین تغيير در كدام قسمت دهان ديده مي شود؟ در گوشه ها يا در قسمت مياني لب ها؛ سپس به هماهنگي تغيير حالت ها در چشم و لب به طور همزمان بپردازيد.

علاوه بر حالت هاي رفتاري، به تغيير فرم در اثر تغيير وضعيت سر و چهره (نيم رخ و سه رخ و …) نيز بپردازيد. با چرخش سر به پهلو، زير يا بالا، لب ها نيز تغيير فرم پيدا مي كنند.

منبع : tarahychehre.ir

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. سجاد می گوید

    خیلی خوب بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.