آغاز سومین اردوی پارالمپیکی بانوان

آغاز سومین اردوی پارالمپیکی بانوان

آغاز سومین اردوی پارالمپیکی تیم ملی والیبال نشسته بانوان از دوشنبه
سومین اردوی پارالمپیکی تیم ملی والیبال نشسته بانوان از دوشنبه (10 خرداد ماه) آغاز می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، سومین اردوی آماده‌سازی تیم ملی والیبال نشسته بانوان، با دعوت از 16 بازیکن از دوشنبه (10 خردادماه) به میزبانی ساری آغاز شده و تا 24 خردادماه ادامه خواهد داشت.

نسرین فرهادی، طیبه جعفری (چهارمحال‌ و بختیاری)، زهرا عبدی، سمیرا خالقی (زنجان)، معصومه زارعی، ندا پنجه‌باشی (خراسان رضوی)، عشرت کردستانی، بتول جعفریان، مریم اسحاقی، بتول خلیل‌زاده (کرمان) همراه با زهرا دانایی (گلستان)، زهرا نجاتی‌عارف (همدان)، سعیده کشوری (لرستان)، مهری فلاحی (گیلان)، زینب ملکی (اصفهان) و فرزانه حیدری (هرمزگان) اردونشیان تیم ملی والیبال نشسته در مرحله سوم تمرینات هستند.

مریم ایرانمنش و بتول مهران‌پور، سرمربی و مربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان هستند که همچون اردوهای گذشته، در این مرحله از اردو نیز در کنار فرید صائبی به عنوان مدیر فنی تمرینات اردونشینان را زیر نظر خواهند داشت. معصومه مهرورز و پوران سرلک نیز به عنوان سرپرست و نماینده فرهنگی در کنار ملی پوشان هستند.

حضور تیم والیبال نشسته بانوان در بازی‌های پارالمپیک ریو به واسطه نایب قهرمانی در بازی‌های پاراآسیایی کره جنوبی و موافقت مسئولان برای اعزام این تیم قطعی شد. تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران در بازی‌های پارالمپیک ریو با چین، آمریکا و روآندا در گروه B هم گروه است. در گروه اول مسابقات هم تیم های برزیل، اوکراین، روسیه و کانادا برابر هم صف آرایی خواهند کرد.

منبع : خبرگزاری فارس

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.