آغاز اردوهای راهیان نور تابستانی از تیرماه

آغاز اردوهای راهیان نور

مدیرکل فرهنگی، هنری، اردوگاه‌ها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: اردوهای راهیان نور تابستانی از 10 تیرماه آغاز و تا 20 شهریورماه ادامه می‌یابد.

مهدی علی اکبرزاده، با بیان این که اردوی راهیان نور امسال از 10 مهرماه آغاز شد، اظهارکرد: تاکنون 3 مرحله از اردوهای راهیان نور در سراسر کشور برگزار شده است.

مدیرکل فرهنگی، هنری، اردوگاه ها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: مرحله اول اردوهای راهیان نور از 10 مهرتا امتحانات دی ماه، مرحله دوم از بهمن ماه تا تعطیلات عید نوروز و مرحله سوم بعد از تعطیلات عید نوروز تا یک هفته قبل برگزار شده است.

وی با تاکید بر اینکه اردوهای دانش آموزی از یک هفته قبل از امتحانات تا پایان امتحانات خرداد تعطیل می شود، بیان کرد: مرحله چهارم برگزاری اردوهای راهیان نورتابستانی از حدود 10 تیرماه آغاز و تا 20 شهریورماه ادامه می یابد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، علی اکبرزاده با بیان این که دانش آموزان دختر بیشتر از پسرها در اردوی راهیان نور شرکت داشته‌اند، تصریح کرد: طبق آمار ارسالی از استانها، حدود 500 هزار دانش آموزان به اردوهای راهیان نور اعزام شده‌اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.