به فروشگاه و سبک زندگي خانواده ايراني خوش آمديد

 

زن امروزي يک پايگاه جامع در سه بخش بزرگ فروشگاه، رسانه و سبک زندگي مي باشد؛ علاوه بر توليد محتوا و فرهنگ سازي در حوزه سبک زندگي، سعي در تامين و ارائه کالا و خدمات گوناگون و اساسي مورد نياز خانواده هاي ايراني را نيز دارد .

از اين رو زن امروزي خانواده هاي ايراني را خانواده خود دانسته و خود را ملزم در معرفي و تقويت ظرفيت ها، توانمندي ها و فرصت هاي اقتصادي، فرهنگي و گردشگري موجود در سبک زندگي ايراني_اسلامي همراه با ارائه نظر کارشناسي مي داند، به اين معنا که به جاي تاکيد بر فروش محض کالا، پس از نقد و بررسي، فرهنگ سازي مصرف و آموزش، بر انتخاب مناسب تأکيد مي‌کند.

 

اين گروه فعاليت تخصصي خود را از سال 1394 آغاز و تا کنون در حال فعاليت و خدمت رساني به خانواده ايراني مي باشد. در طي اين مدت توانستيم با ايجاد بستر و زيرساخت مناسب، اخذ مجوزها و گواهينامه هاي مرتبط، همچون :

- نماد اعتماد تجارت الکترونيک دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت

- نماد ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي

- پروانه فعاليت از اتاق اصناف

 - ثبت نشان تجاری زن امروزی

- رعایت شرایط، قوانین واستاندارد های امنیتی مورد تایید پلیس فتا

- اخذ قرارداد رسمي با بانک های معتبر

 عزم خود را در جهت تعالي فرهنگ و اقتصاد خانواده ايراني به خصوص زن امروزي بيش از پيش جزم نماييم .

 

گروه بزرگ زن امروزي متشکل از:
 
گروه مديريت

گروه فني و پشتيباني خدمات برخط(طراحي و توسعه وب، سئو، سرور)

گروه فروشگاه اينترنتي(نقد و بررسي، تهيه و طراحي شناسنامه کالا، خدمات مشتريان)

گروه محتوا و سبک زندگي(وبلاگ نويسي، تهيه و تامين محتوا)

گروه روابط عمومي و تبليغات

گروه بازاريابي و تامين کالا

گروه رسانه(تامين، توليد و اجراي محتوا)

گروه فروش مويرگي و حضوري

گروه حمل و نقل

 مردم ايران مانند تمام مردم دنيا، به دسترسي آسان به کالاهاي مورد نياز خود علاقه‌مند هستند؛ اما بسياري باور دارند که خريد تعداد زيادي از کالاها، در برخي نقاط کشور، بسيار سخت و يا غير ممکن است. از طرفي بسياري از تأمين‌کنندگان کالا به دليل پهناور بودن کشورمان، ناهمگون بودن بافت بازار و نيز هزينه‌هاي بالاي بازاريابي و توزيع، به تمام بازار و موقعيت‌هاي فروش دسترسي ندارند؛ فضايي که چه تأمين‌کنندگان بزرگ و مشهور و چه تأمين‌کنندگان کوچک و کمتر شناخته‌شده، در آن گرفتار هستند. زن امروزي جايي است که اين دو گروه را در يک بازار مجازي به هم مي‌رساند. سايتي که از يک طرف به فروشندگان اجازه مي‌دهد محصولات خود را در سراسر کشور بدون نياز براي سرمايه‌گذاري در حوزه‌هاي گران فناوري اطلاعات و بازاريابي، به فروش برسانند و از طرف ديگر مشتريان را به‌راحتي به طيف گسترده‌اي از محصولات، با استفاده از رايانه و يا تلفن همراه، در مکان و زمان دلخواه‌شان متصل مي‌کند. زن امروزي تأمين ‌کننده‌ي همه کالاها نيست، بلکه يک درگاه مطمئن براي دسترسي به صدها تأمين‌ کننده‌ي معتبر است. به اين معنا که پس از ثبت سفارش شما به عنوان خريدار، کالا از سوي تأمين‌ کننده در اختيار فروشگاه زن امروزي قرار مي‌گيرد و پس از کنترل کيفيت و حصول اطمينان از صحت و سلامت کالا، از طريق بخش ارسال، به سمت خريدار روانه مي‌شود. اينکه ما زن امروزي را يک درگاه مطمئن مي‌ناميم به اين معناست که شما با خريد از زن امروزي نيازي به جستجو درباره‌ي اعتبار تأمين ‌کننده نخواهيد داشت. زن امروزي به شما اين اطمينان را مي‌دهد که مي‌توانيد تمام کالاهاي مورد نياز خود را به‌راحتي و از طريق خدمات يکپارچه و مطمئن و با ضمانت زن امروزي خريداري کنيد.

اين سايت يک فروشگاه نيست، بلکه يک بازار است؛ به اين معنا که به جاي خريد و انبار کردن کالا، بر روي تنوع کالاهاي خود و قدرت بالاي خريدار براي انتخاب، تأکيد مي‌کند.

 

ويژگي‌هاي مثبت تأمين کالا به شيوه‌ي زن امروزي چيست؟

اينکه زن امروزي خود دارنده‌ي همه کالاها نيست و صدها تأمين‌کننده‌ي معتبر را به خريداران متصل مي‌کند محاسن بسياري دارد، از جمله اينکه :

شما مي‌توانيد به هر نوع کالا در زن امروزي دسترسي داشته باشيد؛ اين موضوع شما را از صرف وقت بسيار در خارج از خانه براي يافتن کالاهاي کوچک و بزرگ، بي‌نياز مي‌کند ضمن اينکه گاه سريع‌تر از هميشه به دست شما مي‌رسد . چون زن امروزي بر روي انبار کردن کالا تأکيد نمي‌کند، تنوع زيادي در ارائه‌ي انواع مختلف کالا دارد که فروشگاه‌هاي ديگر از آن بهره‌مند نيستند. زن امروزي اصالت و سلامت کالاهاي چند هزار تا چند ميليون توماني را تضمين و خاطر شما را از بابت کيفيت خريد، آسوده مي‌کند. وجود ضمانت بازگشت کالا در صورتي که شرايط ذکرشده در قانون بازگشت را داشته باشد؛ يک ويژگي است که برخي از فروشگاه‌هاي تأمين ‌کننده از آن برخوردار نيستند. زن امروزي شرايط خوبي را براي ارائه‌ي محصولات تأمين کنندگان کمتر شناخته شده فراهم مي‌کند و اين فرصت را به آنها مي‌دهد که يک فضاي مناسب براي فروش بر روي وب داشته باشند. زن امروزي براي ارسال کالاهاي خود به سراسر کشور هزينه‌ي کمي دريافت مي‌کند و به طور خاص خريداران در شهر شيراز مي‌توانند کالاي خود را بدون پرداخت هزينه‌ي ارسال، دريافت کنند.

 

در نهايت از چه کسي خريد مي‌کنيد؛ زن امروزي يا تأمين‌ کننده؟

قطعاً شما از زن امروزي خريد مي‌کنيد و از خدمات و گارانتي اصالت و بازگشت کالاي اين سايت استفاده مي‌کنيد؛ اما کالاي مورد نظر شما در اختيار ما نيست، يعني اين تأمين‌کننده است که تعيين مي‌کند کالاي خود را چه زماني و با چه قيمتي بر روي سايت زن امروزي به شما ارائه کند. تلاش زن امروزي اين است که با مشاوره و اجراي کمپين‌هاي مختلف کالاها را با قيمت‌ مناسب در اختيار شما بگذارد، اما به اين بهانه قدرت تصميم‌گيري درباره‌ي قيمت و تعداد کالا را از دست تأمين‌‌ کننده خارج نمي‌کند چرا که معتقد است تأمين‌ کننده بايد طبق سياست‌ها و استراتژي‌هاي سازمان خود، بازار هدف را تعيين کند.

هدف زن امروزي اين است که تأمين‌کنندگان کوچک و بزرگ با اطمينان خاطر بدون واسطه‌هاي فراوان با خانواده بزرگ زن امروزي همراه شوند و کالاهاي با کيفيت خود را در فرآيند آسان‌تر و قيمت مناسب‌تري به دست مصرف‌کنندگان برسانند. قاعدتاً هرچه کالاهاي آنها قيمت بهتري داشته باشد، در کنار خدمات زن امروزي و حضور مشتريان ميليوني آن، فروش بيشتري نيز خواهند داشت. به همين دليل است که تأمين‌کنندگان نيز در عين قيمت بهتر نسبت به بازار، حاشيه‌ي سود بهتري دريافت مي‌کنند و هر دو طرف يعني تأمين‌کننده و مصرف‌کننده، برنده‌ي اين معامله خواهند بود.

توسعه اينترنت روش‌هاي خريد ما را به کلي دگرگون کرده است. منافع موجود در خريد اينترنتي هر روز تعداد بيشتري از مردم را به تجربه آن و ايجاد تغيير در الگوهاي متداول خريد ترغيب مي‏‌کند. امروز ديگر افراد اين روش خريد را بيشتر منطبق بر شرايط زندگي مدرن مي‏‏‏‌بينند. ويژگي‏‏‏‌ها و طبيعت خريد اينترنتي با روحيات و نيازهاي رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش براي پيشرفت‏‏‌هاي شخصي و جمعي خود هستيم. امروزه بهاي اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌هاي روزانه بسيار گرانبها‌تر شده است. همه ما براي اين اوقات برنامه ريزي فشرده‏‌تري داريم. ديگر صرف زمان‌هايي نسبتا طولاني در فعاليت‏‌هاي نه‌چندان با اهميت مانند خريد و سفرهاي شهري براي بسياري از انسان‌ها اولويت خود را از دست داده است. هوشمندي انسان‌ها، آنها را مجاب مي‏‌کند که با تغيير در الگوهاي قديمي و نا‏کارآمد زندگي، هوشمندانه‏‌تر و امروزي‏‌تر زندگي کنند. صرف اوقات فراغت براي تفريح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علايق شخصي و رفع خستگي‏‏‌هاي روزانه اولويت بيشتري نسبت به فعاليت‌‏‏‏هاي وقت‌گير و در عين حال کم اهميت‏‏‏‌تر مانند خريد کردن دارند. امروز ديگر براي بيشتر نيازهاي روزمره راه‏ حل‏‏‏‌هاي جديدتري وجود دارد، از جمله براي انتخاب و خريد کالا. ديگر کمتر کسي براي خريد کالا، بدون تحقيق و بررسي دقيق اقدام مي‏‌کند. مشتريان پيشاپيش و قبل از خريد از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهايت استفاده را مي‏‌برند. مشتري در دنياي امروز حق انتخاب بيشتري را طلب مي‏‌کند و مايل است دقيق‏‌تر و با قطعيت بيشتري انتخاب کند. زندگي امروزي بي‏‌گمان خريد به رو‏‌ش‌هاي نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تري را مي‏‌طلبد. از همين روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرويس‌هاي اينترنتي و مشتريان فروشگاه‏‏‌‏هاي اينترنتي افزوده مي‌‏‏شود.

زن امروزي مرجع تخصصي فروش اينترنتي نيازمندي هاي خانواده هادر ايران است. گروه‏‏‌هاي مختلف کالا مانند کالاي ديجيتال، لوازم خانگي، لوازم شخصي، فرهنگ و هنر و ورزش و سرگرمي با تنوعي بي‌نظير در زن امروزي عرضه مي‏‏‏‌شوند. زن امروزي با همکاري متخصصان و مشاوران متعهد به اصول و ارزش هاي خانواده ، در همراهي مشتريان در فرآيند خريد و حفظ جايگاه بي‏‏‏‌طرفانه در ميان آنها، نهايت تلاش خود را مي‌‏‏کند. کاربران و مشتريان زن امروزي مي‏‏‌توانند با حق انتخابي بسيار بالا و با دريافت اطلاعاتي کامل براي انتخاب درست کالاي مورد نظر خود، وب سايت زن امروزي را بررسي کنند و با حداکثر اطمينان کالاي خود را انتخاب و خريد کنند. همواره بهترين انتخاب و بهترين خدمات، شايسته مشتري زن امروزيست.

همواره يکي از اولويت‌هاي زن امروزي، توليد و ارائه محتواي فني مورد نياز کاربران با بالاترين استانداردها، براي تسهيل در فرايند پيش از خريد آنهاست. براي زن امروزي بسيار مهم است که ميليون‏‌ها کاربر آن، کالاي تخصصي مورد نياز خود را به درستي و با دقت بالا و بيشترين سهولت انتخاب کنند. زن امروزي از هرگونه تلاشي براي بالاتر بردن کيفيت خريد مشتريان خود دريغ نمي‏‌کند و همواره تلاش مي‏‌کند تا در طول فرآيند خريد يعني پيش، حين و پس از خريد، بيشترين ارزش را براي کاربران و مشتريان خود خلق کند.

زن امروزي با ارائه طيف گسترده‏‌اي از معتبرترين برندها در گروه‌‏هاي مختلف و با همکاري نزديک با وارد‏کنندگان و توزيع‏ کنندگان اصلي اين کالاها در ايران، تلاش مي‏‌کند تا نيازهاي متفاوت مشتريان با کاربري‏‌هاي متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قيمت‏‌هاي کاملا رقابتي و مناسب، همراه با کيفيت مطلوب خدمات پس از فروش از اولويت‏‌هاي زن امروزي محسوب مي‌شود. زن امروزي با درک اهميت اين موضوع براي مشتريان خود و با بکارگيري نهايت توان و ابزارهاي در دسترس در تعاملات خود با تامين‏ کنندگان، مي‏‏‌کوشد امکان ارائه پايين‏‏‌ترين قيمت‏‏‌ها و بهترين خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌هاي مشوق خريد همواره مورد توجه مشتريان بوده و زن امروزي نيز به منظور قدرداني از مشتريان وفادار خود همواره تخفيف‏‌هاي قابل توجهي را در قالب طرح‌هاي مختلف مشوق خريد براي آنان در نظر مي‏‏‌گيرد. کيفيت و سهولت استفاده از وب‏ سايت زن امروزي و خدمات ارائه شده در آن، همواره يکي از مهم‏‌ترين و با اولويت‌ترين موضوعات در زن امروزي بوده است و همه کارکنان فني و تخصصي آن نهايت تلاش خود را به عمل مي‌آورند تا با ارائه با‏کيفيت‏‌ترين و به‏‌روز‏ترين سرويس‏‌هاي مبتني بر وب و تسهيل تمامي فرآيندهاي بررسي، انتخاب و خريد کالا در وب سايت زن امروزي، خدماتي شايسته و تجربه‌اي خوشايند را براي مخاطبان خود به ارمغان بياورند.

مرکز امور مشتريان زن امروزي به منظور ارايه بهتر خدمات به مشتريان و ارتباط مستقيم جهت خدمات پس از فروش در شهر شيراز افتتاح شده است و مشتريان مي‏‌توانند در صورت تمايل براي استفاده از خدمات پس از فروش مانند ارجاع براي تعمير، تعويض کالا و يا باز‏ پس ‏دهي سفارش‏ به اين مرکز مراجعه کنند. لازم به ذکر است که زن امروزي در هيچ نقطه‏ اي از کشور به غير از واحد مرکزي مستقر در شيراز نمايندگي فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کليه خدمات در سراسر کشور تنها در اين مرکز ارائه مي‏‏‌شود.

از اهداف اصلي زن امروزي مي‌توان به موارد زير اشاره نمود:

 – ايجاد تحول در تجارت‌ الکترونيک ايران و راهبري در اين حوزه

– پرورش و تعالي نيروي انساني علاقه‌مند به تجارت الکترونيک با راهبرد اشتغال

– ايجاد بستر بهينه براي خريد و فروش در جهت افزايش رضايتمندي مشتريان و تامين‌کنندگان

– تمهيد شيوه‌هاي افزايش فروش براي تامين‌کنندگان و به تبع آن کاهش قيمت براي مصرف‌کننده

– تسهيل فرايند خريد و جستجو براي محصولات مورد علاقه مشتريان

– کاهش ميزان ترافيک شهري و کمک به محيط زيست و بهبود کيفيت زندگي شهروندان

فرهنگ سازماني زن امروزي بر پايه احترام متقابل و دوستي بنا نهاده شده است. بدين ترتيب فرهنگ به اشتراک‌گذاري دانش و اندوخته‌هاي تجربي در جاي‌جاي اين شرکت نمايان است. تفکر تيمي، تصميم‌گيري غير‌متمرکز و مشورت لحظه‌به‌لحظه موجب شده است که نيروي انساني اين شرکت هر روز را روز يادگيري و تعالي دانسته و خود را در تمامي عناصر شرکت سهيم و همراه بپندارد.