به فروشگاه و سبک زندگی خانواده ايرانی خوش آمديد

زن امروزی يک مجموعه بزرگ در سه بخش فروشگاه، رسانه و سبک زندگی می باشد؛ علاوه بر توليد محتوا و فرهنگ سازی در حوزه سبک زندگی، سعی در تأمين و ارائه کالا و خدمات گوناگون و اساسی مورد نياز خانواده های ايرانی دارد .

از اين رو زن امروزی خانواده های ايرانی را خانواده خود دانسته و خود را ملزم به معرفی و تقويت ظرفيت ها، توانمندی ها و فرصت های اقتصادی، فرهنگی و گردشگری موجود در سبک زندگی ايرانی_اسلامی همراه با ارائه نظر کارشناسی می داند، به اين معنا که به جای تأکيد بر فروش محض کالا، پس از نقد و بررسی، فرهنگ سازی مصرف و آموزش، بر انتخاب مناسب تأکيد می کند.

اين گروه، فعاليت تخصصی خود را از سال 1394 آغاز و تا کنون در حال فعاليت و خدمت رسانی به خانواده ايرانی می باشد. در طی اين مدت توانستيم با ايجاد بستر و زيرساخت مناسب، اخذ مجوزها و گواهينامه های مرتبط همچون :

- نماد اعتماد تجارت الکترونيک دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت

- نماد ستاد ساماندهی پايگاه های اينترنتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

- پروانه فعاليت از اتاق اصناف و عضو اتحادیه کسب و کارهای مجازی

- ثبت نشان تجاری زن امروزی

- رعایت شرایط، قوانین واستاندارد های امنیتی مورد تأیید پلیس فتا

- اخذ قرارداد رسمی با بانک های معتبر

عزم خود را در جهت تعالی فرهنگ و اقتصاد خانواده ايرانی به خصوص زن امروزی بيش از پيش جزم نماييم .

مجموعه بزرگ زن امروزی متشکل از:

گروه مديريت

گروه فنی و پشتيبانی خدمات برخط(طراحی و توسعه وب، سئو، سرور)

گروه فروشگاه اينترنتی(نقد و بررسی، تهيه و طراحی شناسنامه کالا، خدمات مشتريان)

گروه محتوا و سبک زندگی(وبلاگ نویسی، تهيه و تأمين محتوا)

گروه روابط عمومی و تبليغات

گروه بازاریابی و تأمين کالا

گروه رسانه(تأمين، توليد و اجرای محتوا)

گروه فروش مويرگی و حضوری

گروه حمل و نقل

زن امروزی تأمين ‌کننده‌ی همه کالاها نيست، بلکه يک درگاه مطمئن برای دسترسی به صدها تأمين‌ کننده‌ی معتبر است. به اين معنا که پس از ثبت سفارش شما به عنوان خريدار، کالا از سوی تأمين‌ کننده در اختيار فروشگاه زن امروزی قرار مي گيرد و پس از کنترل کيفيت و حصول اطمينان از صحت و سلامت کالا، از طريق بخش ارسال، به سمت خريدار روانه می شود. زن امروزی به شما اين اطمينان را می دهد که می توانيد تمام کالاهای مورد نياز خود را به‌راحتی و از طريق خدمات يکپارچه و مطمئن و با ضمانت زن امروزی خريداری کنيد.

اين سايت يک فروشگاه نيست، بلکه يک بازار است؛ به اين معنا که به جای خريد و انبار کردن کالا، بر روی تنوع کالاهای خود و قدرت بالای خريدار برای انتخاب، تأکيد می کند.

در نهايت از چه کسی خريد می کنيد؛ زن امروزی يا تأمين‌ کننده؟

قطعاً شما از زن امروزی خريد می کنيد و از خدمات و گارانتی اصالت و بازگشت کالای اين سايت استفاده می کنيد؛ اما کالای مورد نظر شما در اختيار ما نيست، یعنی اين تأمين‌کننده است که تعيين می کند کالای خود را چه زمانی و با چه قیمتی بر روی سايت زن امروزی به شما ارائه کند. تلاش زن امروزی اين است که با مشاوره و اجرای کمپين‌های مختلف کالاها را با قيمت‌ مناسب در اختيار شما بگذارد، اما به اين بهانه قدرت تصميم‌گيری درباره‌ی قيمت و تعداد کالا را از دست تأمين‌‌ کننده خارج نمی کند چرا که معتقد است تأمين‌ کننده بايد طبق سياست‌ها و استراتژیهای سازمان خود، بازار هدف را تعيين کند.

هدف زن امروزی اين است که تأمين‌کنندگان کوچک و بزرگ با اطمينان خاطر بدون واسطه‌های فراوان با خانواده بزرگ زن امروزی همراه شوند و کالاهای با کيفيت خود را در فرآيند آسان‌تر و قيمت مناسب‌تری به دست مصرف‌کنندگان برسانند

زن امروزی از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کيفيت خريد مشتريان خود دريغ نمی ‏‌کند و همواره تلاش می ‏‌کند تا در طول فرآيند خريد یعنی پيش، حين و پس از خريد، بيشترين ارزش را برای کاربران و مشتريان خود خلق کند.

همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهايت تلاش خود را به عمل می آورند تا با ارائه با‏کيفيت‏‌ترين و به‏‌روز‏ترين سرويس‏‌های مبتنی بر وب و تسهيل تمامی فرآيندهای بررسی، انتخاب و خريد کالا در وب سايت زن امروزی، خدماتی شايسته و تجربه‌ای خوشايند را برای مخاطبان خود به ارمغان بياورند.

مرکز امور مشتريان زن امروزی به منظور ارائه بهتر خدمات به مشتريان و ارتباط مستقيم جهت خدمات پس از فروش در شهر شيراز افتتاح شده است و مشتريان می ‏‌توانند در صورت تمايل برای استفاده از خدمات پس از فروش مانند ارجاع برای تعمير، تعويض کالا و يا باز‏ پس ‏دهی سفارش‏ به اين مرکز مراجعه کنند. لازم به ذکر است که زن امروزی در هيچ نقطه‏ ای از کشور به غير از واحد مرکزی مستقر در شيراز نمايندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کليه خدمات در سراسر کشور تنها در اين مرکز ارائه می ‏‏‌شود.

از اهداف اصلی مجموعه زن امروزی می توان به موارد زير اشاره نمود:

– ايجاد تحول در تجارت‌ الکترونيک ايران و راهبری در اين حوزه

– پرورش و تعالی نيروی انسانی علاقه‌مند به تجارت الکترونيک با راهبرد اشتغال

– ايجاد بستر بهينه برای خريد و فروش در جهت افزايش رضايتمندی مشتريان و تأمين‌کنندگان

– تمهيد شيوه‌های افزايش فروش برای تأمين‌کنندگان و به تبع آن کاهش قيمت برای مصرف‌کننده

– تسهيل فرآيند خريد و جستجو برای محصولات مورد علاقه مشتريان

– کاهش ميزان ترافيک شهری و کمک به محيط زيست و بهبود کيفيت زندگی شهروندان

فرهنگ سازمانی مجموعه زن امروزی بر پايه احترام متقابل و دوستی بنا نهاده شده است. بدين ترتيب فرهنگ به اشتراک‌گذاری دانش و اندوخته‌های تجربی در جای جای اين شرکت نمايان است. تفکر تیمی، تصميم‌ گیری غير‌متمرکز و مشورت لحظه‌به‌لحظه موجب شده است که نيروی انسانی اين شرکت هر روز را روز يادگيری و تعالی دانسته و خود را در تمامی عناصر شرکت سهيم و همراه بپندارد.